O mnie

Cześć

Kilka słów na mój temat

  • ponad 4 lata doświadczenia projektowego
  • rozliczam się godzinowo
  • każdy dzień pracy mam zaplanowany
  • zamiast dużo pisać o sobie ... obejrzyj moje portfolio ...

Portfolio
Poza pracą ...

Moje zainteresowaniaBushcraft, las, ognisko, jezioro ...


Medytacja, spokój, wyciszenie ...


Poza pracą nad projektami nabieram wiatru w żagle, odpoczywam, aby mieć lepsze pomysły oraz lepszy humor i nastawienie do życia.

Referencje


Kacper Krzyżostaniak - prezes

Przyjazny Najem sp. z.o o


Paweł Maćkowiak ma niespotykane cechy charakteru, które przekładają się na podejście do pracy i skuteczną realizacje zaplanowanych celów. Planowanie działania są nieodłącznym elementem, który sprawia że wszelkie projekty są przewidywalne w terminach oraz procesie realizacji. Skłonność do automatyzacji oraz dokładność sprawia, że raz wykonana czynność może być powołana i wdrażana w nowych projektach. Paweł ma również odpowiednie podejście do bezpieczeństwa dzięki czemu może w odpowiednio zabezpieczyć stosowne ważne dokumenty w firmie oraz przewidzieć zagrożenia, z którymi na co dzień spotykamy się w naszych firmach. Paweł jest człowiekiem godnym zaufania i polecenia działającym z pasją, rozwiązującym problemy, zabezpieczający główne obszary biznesu.

Błażej Goraj - właściciel

Goraj.com - sp. z o.o.


Współpracowałem z Pawłem przy wielu projektach i doceniam jego umiejętność znalezienia dobrych rozwiązań, które są optymalne kosztowo. Paweł lubi pracować nad innowacyjnymi pomysłami, a jego szczególnie mocną stroną jest zaufanie jakie buduje rzetelną pracą nad powierzonymi zadaniami. Polecam usługi Pawła Maćkowiaka wszystkim osobom szukającym rozsądnych rozwiązań za sensowną cenę.